●๋: MİNİK DOSTUM ●๋:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LÜTFEN YARDIM MERAKTAN ÇILDIRMAK ÜZEREYİM!!!

2 posters

LÜTFEN YARDIM MERAKTAN ÇILDIRMAK ÜZEREYİM!!! Empty LÜTFEN YARDIM MERAKTAN ÇILDIRMAK ÜZEREYİM!!!

Mesaj  cilekbegus 29/3/2008, 21:08

LÜTFEN YARDIM MERAKTAN ÇILDIRMAK ÜZEREYİM!!! Merwsh10
Küçük kurt kırması,Dün sabah okulumuzun kapısından içeri girdi çok kötü durumdaydıı aç ve susuz kalmış, çok zayıftı ayrıca ayağında bi problem vardı..kıyamadık ve onu sahiplenmeye karar verdik en azından kendini toparlayana kadar bakabilirdik ailemde aynı düşüncedeydi..büyükbabamlar hariç! Bahçemize getirip mama ve su verdim o kadar açtı ki alması ve yutması bir oluyodu suyuda hiç mola vermeden içiyodu..Çilekle çok iyi anlaştılar oyunlar oynadılar..Sad taa ki büyükbabam ve babaannem aşağı gelip "bunu çıkar burdan" diyene kadar!!..Üstelik sakat olduğunu söylememe rağmen.Bende bahçe kapısının önüne koydum, bi yere ayrılmıyodu ve yine ayrılmaz diye düşündüm büyükbabam gidince alıcaktım bahçeye ama öyle olmadı köpecik gitmişti:( zaten çok meraklıydı.. bebek olduğu için olsa gerek.. ama başka çarem yoktu bi yandan çilek oraya buraya koşuyo bi yandan büyükbabam söyleniyoo.. çok kuralcıdır söz geçiremessiniz yumuşamaz aslaa evde kimsede yoktu annem babam..şimdi aklım köpüşte kaldı eğer gören olursa Kanlıca-Kavacık civarlarında lütfen bana ulaşsın..Sad
cilekbegus
cilekbegus
mod
mod

Kadın
Lakap : Cadii :)

LÜTFEN YARDIM MERAKTAN ÇILDIRMAK ÜZEREYİM!!! Empty Geri: LÜTFEN YARDIM MERAKTAN ÇILDIRMAK ÜZEREYİM!!!

Mesaj  cilekbegus 29/3/2008, 21:10

pebble-dan@hotmail.com

bu adrestende ulaşabilrsinz!!! Sad
cilekbegus
cilekbegus
mod
mod

Kadın

LÜTFEN YARDIM MERAKTAN ÇILDIRMAK ÜZEREYİM!!! Empty Geri: LÜTFEN YARDIM MERAKTAN ÇILDIRMAK ÜZEREYİM!!!

Mesaj  Kuyu Cadısı 29/3/2008, 23:37

Çok üzüldüm canım. Ama bence sen ona sevgi vermişsin,karnını doyurmuşsun o bunu unutmayacaktır ve acıktığında tekrar gelecektir. Eğer gelirse onu güvenli bir yere koyarsın sonra istersen sahiplenirsin istersen de ona bir aile buluruz canım.
Kuyu Cadısı
Kuyu Cadısı
admin
admin

Kadın
İş/Hobiler : Tiyatro Oyuncusu / Gıda Teknikeri
Lakap : Kuyu Cadısı

http://www.minikdostum.tk

Mesaj  cilekbegus 8/4/2008, 19:36

(biirazz geç olduu ama!! ) buldum Smile daha dorusu geri gelmiş Smile yuvada buldmmm onaa Smile
cilekbegus
cilekbegus
mod
mod

Kadın

Mesaj  Kuyu Cadısı 10/4/2008, 23:44

Gerçekten mi?? Very Happy İnan çok mutlu oldum canım Very Happy Tecrübelerim yanıltmamış beni.. Hayvanlar kendilerine yapılan iyiliği de kötülüğü de asla unutmazlar..

Yeni yuvasında ömrü boyunca mutlu olmasını dilerim Smile
Kuyu Cadısı
Kuyu Cadısı
admin
admin

Kadın
İş/Hobiler : Tiyatro Oyuncusu / Gıda Teknikeri
Lakap : Kuyu Cadısı

http://www.minikdostum.tk

- Similar topics