●๋: MİNİK DOSTUM ●๋:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACİL YARDIM!!!! :'(

ACİL YARDIM!!!!  :'( Empty ACİL YARDIM!!!! :'(

Mesaj  Kuyu Cadısı 6/3/2008, 03:12

Sevgili Dostlarım,

Bu mesaj belkide bugüne kadar yazdığım en zor yardım çağrılarından biri.

Hani bazı görüntüler vardır, asla hafızanızdan silinmeyecek, sizi derinden yaralayan... İşte bu da onlardan biri. Elbette yine sizlerin ruh sağlığını düşünerek ne olayı detaylı anlatacağım ne de elimdeki acı görüntüleri sizlerle paylaşacağım. Sadece bir fotoğraf karesini (aralarında en normal görünen) az çok fikriniz olsun diye sizlere gönderiyorum.

Bu garibanı acılar içinde, sefil halde bulduk. İlk kontrolün sonrasında ağzıma alamayacağım işkencelerin kendisine yapıldığını öğrendik. Lanet okumuyorum, daha beteri ile karşılaşmaktan korkuyorum. Sadece dua ediyorum, böyle vahşete maruz kalmasınlar

Yavrumuz şimdi bir veteriner kliniğinde tedavi oluyor, uzun ve zorlu bir tedavi olacak. Yardımınıza çok fazla ihtiyaç var. Hem maddi hem de tedavi sonrası yuva ulması için manevi.

Lütfen yardımlarınızı bizden esirgemeyin. Bu mesajın olabildiğince çok kişiye ulaşmasına yardım edin.

Yardım göndermek isteyenler bu adresten ya da kimsesizkedi@gmail.com adresimden bana ulaşıp banka hesap bilgilerini alabilirler.

Şimdiden teşekkür ederim herşey için.

Sevgilerimle,
Hacer Kaya

Giza Veteriner Polikliniği
Cumhuriyet cad. No.278/B (Eski Acarkent Girişi) Kavacık - Beykoz / İstanbul
Tel & Faks : 0 (216) 331 49 11 PBX

ACİL YARDIM!!!!  :'( B665g9wx3
ACİL YARDIM!!!!  :'( B665g9wx3.50648c8415

BANA ULAŞAN BİR MSJI PAYLAŞIYORUM SİZİNLE Crying or Very sad
Kuyu Cadısı
Kuyu Cadısı
admin