●๋: MİNİK DOSTUM ●๋:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.renklibir.com

2 posters

www.renklibir.com Empty www.renklibir.com

Mesaj  Kuyu Cadısı 18/2/2008, 14:17

www.renklibir.com diye bi site buldum. Cok degisik ve eglenceli bir site. Cok da akillica tasarlanmis. Ucretsiz uye oluyorsunuz. Anketlere katilip numuneler kazaniyorsunuz. Bugune kadar Dove, Huggies, Scotch Brite, Vernel numunelerini gonderdiler. Ayrıca kazandığınız bu puanlarla çeşitli ev aletleri, kurs yada parti davetiyeleri, cep telefonları, altınlar ve daha adını sayamadığımız pek çok hediye satın alabiliyorsunuz. Herşey ücretsiz.. Hatta kargo ile gönderimler bile..

Peki neden ücretsiz??
Üyelerine tüm hizmetleri ÜCRETSİZ sunarken iş ortağı olan şirketlerin tanıtım ve reklamını yapar.
Üyeleri ile iş ortağı olan şirketler arasında birebir iletişimi sağlayarak tüketicilerin görüş, öneri ve beklentilerini şirketlere sunarken şirketlerin de ürün ve hizmetlerini tüketicilere tanıtır.
Üyelerin doldurduğu anketleri şirketlere pazar araştırması olarak raporlar.
Bunu diğer medya organlarındaki reklamlar gibi de düşünebilirsiniz. Nasıl hiçbir reklam için tüketiciden ücret talep edilmiyorsa renklibir.com'un reklam ve pazarlama amacıyla verdiği hiçbir hizmet için de ücret talep edilmez.
renklibir.com tüm bu hizmetleri üyelerine ÜCRETSİZ sunarken maliyetleri iş ortağı olan şirketlerden karşılar.
Ve tüm bu hizmetler, renklibir.com ve Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen şirketleri arasında imzalanan iş ortaklığı sözleşmeleri ile güvence altına alınmıştır.

Siz de uye olup benim mail adresimi referans gosterirseniz ikimiz de 100 er puan kazaniyoruz. Mail adresimi referans göstererek üye olmak isterseniz mail adresimi almak için lütfen özelden msj yazın..

Tavsiye Ederim
kuyu cadısı
Kuyu Cadısı
Kuyu Cadısı
admin
admin

Kadın
İş/Hobiler : Tiyatro Oyuncusu / Gıda Teknikeri
Lakap : Kuyu Cadısı

http://www.minikdostum.tk

www.renklibir.com Empty Geri: www.renklibir.com

Mesaj  renklibircom 7/3/2008, 06:56

Sözü edilen site hakkında söylenebilecek tek bir söz var: Dolandırıcılık. Kazandığınız puanlardan en minik olan bir hediyeyi satın almaya kalktığınızda hediyeyi verecek firmayı telefonla bir aramanız yeterli olacaktır neden böyle bir nitelemede bulunduğuma. Zamanınıza yazık.

(3 Kuruş kazanma adına site site gezip hala üye toplamaya çalışmalarına bakıp bu nasıl bir aymazlıktır diye düşünmeden edemiyorum).

renklibircom

Erkek
İş/Hobiler : Tasarım
Lakap : renklibir

http://www.renklibir.somee.com/

www.renklibir.com Empty Geri: www.renklibir.com

Mesaj  Kuyu Cadısı 7/3/2008, 17:11

Merhabalar site site gezip üye topladıkları filan yok. Bir arkadaşım üye olmuş ve bana da tavsiye etti. Tavsiye üzerine üye oldum ama şimdiye kadar bir problem yaşamadım. Burada tavsiye etmemin sebebi ise hasta ve yardıma muhtaç hayvanların bez ihtiyaçlarını en azından bir süreliğine buradan karşılayabiliriz yardım edebiliriz diye.

Msjınızdan anladığım kadarıyla siz problem yaşamışsınız. Yaşadığınızı bizimle paylaşırsanız biz de bilgilenmiş oluruz. Ama varsayım ise biz şimdiye kadar bir sorunla karşılaşmadık..
Kuyu Cadısı
Kuyu Cadısı
admin
admin

Kadın
İş/Hobiler : Tiyatro Oyuncusu / Gıda Teknikeri
Lakap : Kuyu Cadısı

http://www.minikdostum.tk