FORUM KURALLARI

Aşağa gitmek

FORUM KURALLARI Empty FORUM KURALLARI

Mesaj  Kuyu Cadısı Bir 11/2/2008, 16:49

1- Forumda siyasi içerikli yazı,siyasi propaganda,dini içerikli mesajlar,genel ahlaka aykırı küfürlü yazılar,argo kabul edilecek yazılar,hakaret benzeri yazılar,başka bir forum katılımcısını yada üçüncü şahısı küçültücü yazılar yazmak kesinlikle yasaktır.

2- Forum katılımcıları yeni bir konubaşlığı açmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığını kontrol etmelidirler.Bunu yaparken arama bölümünden faydalanabilirsiniz.Aynı başlığı 2.kez açmak yasaktır.

3-Yazacağınız yorumlarınız konu başlığı ile alakalı olmalıdır.Harici yazılarınızı serbest bölge bölümünde yazabilirsiniz.Aksi takdirde başlıkların altında yazılması yasaktır.

4-Sırf foruma üye olabilmek için saçma sapan yada ahlak dışı kullanıcı adları seçmek yasaktır.Ayrıca farklı isimlerle üye olup ayrı kişilermiş gibi mesajlar yazanlar tespit edildiğinde forumdan süresiz olarak uzaklaştırılacak ve engellenecektir. Ayrıca üyelik işlemleri esnasında yanlış, yanıltıcı, gerçek dışı bilgiler verilmesi yasaktır. Tespit edilmesi halinde uyarı almaksızın forumdan uzaklaştırılacak ve engellenecektir.

5-Bir forum katılımcısının başka katılımcıları (özellikle bayan üyeleri) rahatsız etmesi veya ahlaksızca davranışlarda bulunması kesinlikle yasaktır !!!

6-Kendi sitelerinizi veya başka siteleri yalnızca " Site Tanıtımları" bölümünde tanıtabilirsiniz. Bunun dışında forumun herhangi bir yerinde reklam yapmak yasaktır...

7-Sitede sohbet etmek için lütfen yalnızca sayfanın en altında bulunan
[ Join the Chat ] bölümünü kullanınız.

8-Kurallara uymayanlar "Uyarı Alan Üyeler" bölümünde bir defaya mahsus olmak üzere uyarılacaktır.Davranışlarının devamı halinde uyarılmaksızın süresiz olarak forumdan uzaklaştırılacaktır.

Arkadaşlar sizlerden ricam mutlaka ama mutlaka forum kurallarına uyun!
Yalnızca saygının varolduğu yerde dostluklar oluşur...

Saygılarımla
Kuyu Cadısı
(Administrator)
Kuyu Cadısı
Kuyu Cadısı
admin
admin

Kadın
Mesaj Sayısı : 85
Yaş : 34
Nerden : İSTANBUL
İş/Hobiler : Tiyatro Oyuncusu / Gıda Teknikeri
Lakap : Kuyu Cadısı
Kayıt tarihi : 11/02/08

http://www.minikdostum.tk

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz